Salamander

Hliníkové zimné záhrady

Zimné záhrady vyrábame z hliníkového profilu Aliver 2000+5000+.

Zastrešenia z tejto skupiny systémov zabezpečujú požadovanú tepelnú izoláciu vďaka použitiu konštrukčného tepelného prekladu. Aplikujú sa v stredných krokvách, taktiež príslušných krajných, ktoré umožňujú plynulé spájanie so zvislými stenami zimných záhrad. Ohybné spájanie v okape a hrebeni dovoľuje regulovanie uhla sklonu strechy v hranici 5◦- 45◦. Dané vzdialenosti nosných elementov sú orientačné, závisia od rozmiestnenia krokvy a taktiež zaťaženia vetra a snehu. Existuje možnosť zosilnenia krokvy a okapu, kde sa do profilu vsunie spevňujúci hliníkový alebo oceľový profil. Je tu veľmi efektívny systém odtoku dažďovej vody zo strechy. Systém zastrešenia je prispôsobený sklenenej výplni. V systéme zastrešení je minimálne využitie plechových krytov. Je možné využitie rovných, zaokrúhlených a dekoračných krycích líšt.

Zimná záhrada 01
Zimná záhrada 02
Zimná záhrada 03
Zimná záhrada 04

3 dôvody

Prečo si vybrať naše okná a dvere.

TRADÍCIA

Naša výroba a montáž okien a dverí sa datuje od roku 1992, odkedy sme získali množstvo skúsenosti pri realizácii tisícok zákaziek.

KVALITA

Každý náš zákazník získava našu garanciu kvality, pretože pri procese výroby a montáže používame kvalitné materiály.

ZODPOVEDNOSŤ

Ponúkame záručný a pozáručný servis s istotou, že prípadný problém vieme a chceme riešiť tak, aby bol zákazník spokojný.