Salamander

Prečo si vybrať Elkovod

Marián Ignáci – ELKOVOD pôsobí  na slovenskom trhu od roku 1992. Majiteľ sa neschováva za anonymitu a  svoje meno dal  ako osobnú záruku.  Záruku serióznosti a kvality, vďaka čomu  firma úspešne pôsobí na trhu už viac ako 30 rokov.

Aj keď máme možnosť vyrábať naše produkty z cenovo dostupnejších, lacnejších profilov (z  iných krajín EÚ), my sme sa  jednoduchšou cestou nevybrali  a naďalej si držíme svoj štandard, pretože kvalita je pre nás  vždy na prvom mieste. Investujeme do moderných technológii a technické vybavenie stále inovujeme.

Elkovod ocenenia

Naši zamestnanci vo výrobe ako aj na montáži  sú v pracovnom pomere, z čoho vyplýva, že ich kontrolu využívame  ako nástroj na  zlepšovanie kvality a tým aj spokojnosti zákazníka. Zákazníci si naše produkty spájajú s konkrétnymi ľuďmi, ktorí svojou prácou  strážia  dobrú povesť a dobré meno firmy.

Všetky materiály, ktoré  si vyberáme na výrobu aj  montáž  patria medzi kvalitné,  pretože sa riadime tým, že „kvalita znamená robiť to dobre aj vtedy,  keď sa nikto nepozerá“.

A Z ČOHO VYRÁBAME?

  • Plastové profily - na výrobu plastových okien a dverí používame profilový systém Salamander triedy A, t.j. prvej triedy, pochádzajúci výlučne z Nemecka. Dodávateľom je slovenská spoločnosť Tozan EU, a.s..
  • Výstuhy - do profilov vkladáme oceľové výstuhy o hrúbke 2 mm, ktoré zabezpečujú stabilitu,  bezpečnosť a funkčnosť našich výrobkov. 
  • Sklo - našim dodávateľom skla je slovenská spoločnosť Iglass spol. s r.o., s ktorou úspešne spolupracujeme  už dlhé roky.
  • Kovanie - na okná používame  celoobvodové  rakúske kovanie  Maco a na  dverové kovanie používame  rakúske kovanie  Maco a nemecké kovanie  G-U.  
  • Výplne do plastových dverí - našimi partnermi sú spoločnosti GAVA plast s.r.o.,  Baupartner s.r.o.,  Perito s.r.o..
  • Tesnenie - používame dorazové dvojité alebo trojité tesnenia.
  • Hliníkové profily - na výrobu hliníkových  okien,  dverí a stien  používame belgický profilový systém Aliplast.

3 dôvody

Prečo si vybrať naše okná a dvere.

TRADÍCIA

Naša výroba a montáž okien a dverí sa datuje od roku 1992, odkedy sme získali množstvo skúsenosti pri realizácii tisícok zákaziek.

KVALITA

Každý náš zákazník získava našu garanciu kvality, pretože pri procese výroby a montáže používame kvalitné materiály.

ZODPOVEDNOSŤ

Ponúkame záručný a pozáručný servis s istotou, že prípadný problém vieme a chceme riešiť tak, aby bol zákazník spokojný.